Tramer Kaydı Sorgulama

Tramer Kaydı Sorgulama

Belki de pek çok kişi tam olarak tramer kaydı sorgulamaları ile hasar kaydının öğrenilmesini tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyor olabilir. Fakat internetin çağımızda artık hız kesmeden gelişim göstermesi ile birlikte tüm işlemlerimizi de en hızlı şekilde yapabilme kolaylığına bir an önce sahip oluyoruz.

Kasko, trafik sigortası gibi kısaca karayolları taşımacılık sigortasını kapsayan araçlara ait tüm bilgiler bundan böyle tramer kaydı sorgulama panelinden yapılabilecektir. Bu tür bizlere sunulan uygulamanın temel amaçlarına bir an önce göz attığımız da ise sigorta türlerinin gerek yenileme işlemi gerekse de poliçe düzenlemelerinde bir an önce yapılabilmesi açısından son derece önemlidir.

Sorgulama aracılığı ile mağdur bilgileri sorgulama, araç hasar sorgulama, trafik poliçesi sorgulama ve kasko sorgulama gibi çoklu sorgulama işlemlerimizi de çok kolay bir şekilde yapabilme ayrıcalığına da sahip olmaktayız.

Üstelik araçlarımız eğer ki kaza yapmış ise kaza sonrasında ki hasar durumlarını öğrenmek için bile bu tür sorgulama işlemleri bizlere fazlası ile kolaylık sağlayacaktır. İster internet üzerinden istersek de sms aracılığı ile artık tramer kaydı sorgulamalarımızı da en hızlı şekilde yapabilme ayrıcalığına da bir an önce sahip olmaya başlayacağız.

İnternet yardımı ile olduğu kadar artık mesaj bölümüyle de araçlarla ilgili bilgilere anında ulaşabilmekteyiz. Tabi ki bu işlemlerimizi de Sigorta bilgi ve Gözetim Merkezi sayfasından bulunan tramer kaza tespit tutanağı sorgulama ve itirazı ekranı ile en hızlı şekilde yapabilmekteyiz.